Kredi Kartı İle Coinbase’ye Para Yatırma

Coinbase borsa piyasasına para yatırma ve bu aşamada al-sat işleminin yapılmasının bir diğeri yöntemi de kredi kartı olarak karşımıza gelmektedir. Türkiye vatandaşları için geçerli olmayan bu durum kısa süre içinde devletimizde de işleme dahil edilmiş olup Coinbase’ye üye olmanız dahilinde kredi kartınız üstünden siteye para yatırma işlemini tamamlayabilir, site üstünden istediğiniz şeklinde al-sat işlemlerinizi geliştirebilirsiniz. Spor64 kullanıcılarının çoğunlukla tercih etmiş olduğu bu platform ile beraber en kısa sürede mühim seviyede gelir elde edebilirsiniz.

Coinbase Ne Süre Kuruldu?

Bitcoin kripto para borsasın 2009 yılları başlangıcında kurulmasının peşinden Coinbase’de söz mevzusu tarihten 3 ay sonrasında kurulmuş ve geniş kitlelere hizmetlerini ulaştırmıştır. Kullananların site üstünden al-sat işlemlerini kolaylıkla görebilecekleri söz mevzusu platformda milyarlarca dolar tutarındaki kripto paraların depolanması sağlanmakta, kolaylıkla kripto para borsasına dahil olmanızı sağlamaktadır.

Coinbase Güvenilir Midir?

Borsa piyasasına yeni atılan kullananların genel itibari ile site hususunda bir ekip endişeleri bulunmaktadır. Tüm bu endişelerin giderilmesi adına tamamımız mühim seviyede emek harcamalar başlatmaktayız. 2012 senesinde Brian Armstrong ve Fred Ehrsam öcülüğünde kurulan ve geniş bir kesime hitap eden bu dijital platform, kısa süre içinde halka açık hale getirilerek güvenilirliğini de kanıtlamış oldu. Sizler de Coinbase güvenilir midir? Coinbase giriş adresi nedir? Coinbase dijital yatırım platformu ile bilgilerimi paylaşabilir miyim? Diye endişelenmeksizin bizlere yazışma adreslerimiz üstünden ulaşın. Üyeliğinizi aynı gün içinde oluşturalım.

Coinbase Hangi Ülkenin?

ABD kaynaklı kurulan ve geliştirilen alt yapısı ile tüm borsa takipçilerinin gözdesi olan Coinbase, SPK ve hem de SEC yönergeleri doğrusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Diğeri sitelerde olduğu şeklinde BTK engelleri ile karşılaşması durumunda ise güncel giriş adresleri ile kullanım devamlılığı elde eden Coinbase, kaliteli ve etkin hizmetlerini büyük kitlelere ulaştırma girişiminde olmaktadır. Kripto para biriminin en büyük oluşumlarından bir tanesi olan bu dijital platform hem de blockhain alt yapısı ile NASDAQ’da da halka açık hale getirilmiştir. Son aşama güvenli ve sağlam bu platformda sizler de yerinizi edinebilir, Spor64 güvencesi ile kazançlarınızı kısa sürede katlama fırsatı bulabilirsiniz.

Kripto Para Borsasına İlk Kere Atılmak İçin En İyi Adres Coinbase

Etkin hizmeti, sağlam altyapısı ve işlevselliği ile ön plana çıkan, bahis severler tarafınca da benimsenin Coinbase, ilk kez kripto para yatırımı gerçekleştirecek kullanıcılar için oldukça uygun bir platformdur. Kredi kartı ile para yatırma işlemini yapabileceğiniz bu platform üstünden kazanç elde etmek artık fazlaca kolay. Tek yapmanız gereksinim duyulan Coinbase güncel giriş adresine tıklayarak güvenli bir halde üye olmak.

Alternatif

Coinbase yaptığımız incelemeler sonucu oldukça düşük bir puan almıştır. Yazılarımızda lisans, altyapı ve hizmet kalitesi olarak genel güvenilirliği inceleyip puanlıyoruz. Sitenin puanının düşük olması güvenilir olmadığının işaretidir. Bu nedenle Sultanbet gibi daha iyi sitelere yönelmenizi tavsiye ediyoruz.